| Δυναμικό μπαταρίας | 48VDC |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου | 230V |
| Κατηγορία ισχύος | 5000W |
| Μέγιστη αποδοτικότητα | 93% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-55℃ |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | black+orange |
| Μέγιστη δύναμη | 2000W |
| Κατηγορία ισχύος | 1000W |
| Μέγεθος | 280.3 x 159,3 x 88,7 χιλιοστά |
| Τεχνολογία | 12/24V |
|---|---|
| Δυναμική τάση | 110/220V |
| Μέγιστη αποδοτικότητα | 91% |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής | Καθαρό κύμα sinus |
| Συχνότητα5 | 50/60Hz |
| Υλικό κελύφους | metal+plastic |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακό, αυτοκίνητο, ανεμιστήρας, ηλιακό σύστημα κλπ... |
| Προστασία υψηλής τάσης | 15.5V |
| Τροποποιημένο | 1PCS |
| Τρόπος λειτουργίας του ανεμιστήρα | Τρόποι ελέγχου θερμοκρασίας και ισχύος |
| Διακόπτης τάσης | 90,5-15,5V συνεχής |
|---|---|
| υπερφόρτωση | 1500w±100w |
| Καθαρό βάρος | 2.33kg |
| Ακαθάριστο βάρος | 2.79kg |
| Συχνότητα5 | 50/60HZ |
| Υλικό κελύφους | Χάλυβα |
|---|---|
| Εμφάνιση | LCD |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγιστη αποδοτικότητα | 93% |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής | Καθαρό κύμα σινού |
| Τεχνολογία | 12/24V |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα | Μαύρο + Πορτοκαλί / Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος συσκευασίας | 480*158*99mm |
| Καθαρό βάρος | 4.40 κιλά |
| Τεχνολογία | 12/24V |
|---|---|
| Δυναμική τάση | 110/220V |
| Χρώμα | Μαύρο + Πορτοκαλί / Προσαρμοσμένο |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής | Καθαρό κύμα sinus |
| Μέγιστη δύναμη | 4000W |
| Υλικό κελύφους | metal+plastic |
|---|---|
| Δυναμική τάση | 110/220V |
| Τεχνολογία | 12/24V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής | Καθαρό κύμα sinus |
| Τρόπος λειτουργίας του ανεμιστήρα | Τρόποι ελέγχου θερμοκρασίας και ισχύος |
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz ρυθμιζόμενο |
| Μέγιστη δύναμη | 2000W |
| MAximun Αποτελεσματικότητα | 91% |
| Μέγεθος | 280.3 x 159,3 x 88,7 χιλιοστά |