| Type | Outdoor Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 1250A |
| Altitude | ≤3000m |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Machanical Life | 10000 Times |
| Type | Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Frequency | 50Hz |
| Standard | GB1984-2003 |
| Product Name | Pole Mounted Ciecuit Breaker |
| Διορισμένη τάση | 12KV |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Μηχανική ζωή | 10000 φορές |
| Τύπος | Προστασία μηχανών |
| Πολωνός | 3 |
| Quality | High |
|---|---|
| Quantity | 4 (1set+3units) |
| Μέγιστη τάση | 15 kv |
| Τύπος | GB/T11022-1999 |
| Max.Current | 1250A |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A |
|---|---|
| Ποσότητα | 4 (1 σύνολο + 3 μονάδες) |
| Εφαρμογή | Υποσταθμός υψηλής τάσης |
| Υψόμετρο | ≤3000m |
| Τύπος | GB/T11022-1999 |
| Τύπος | Υπαίθριος κενός διακόπτης |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1250A |
| Υψόμετρο | ≤3000m |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Ζωή Machanical | 10000 φορές |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A |
| Ταχύτητα ανέμου | 700Pa |
| Ονομασία | Αυτόματος κενός διακόπτης |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Ονομασία προϊόντος | Διακόπτης κενού ZW32-12 |
|---|---|
| Τύπος | GB1984/GB11022 |
| Κλειδιά | Διακόπτης υψηλής τάσης τοποθετημένος σε πόλο |
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Ποσότητα | 1 σύνολο + 3 μονάδες |
| Ονομασία | ZW32-12(F) Διακόπτης κυκλώματος τοποθετημένος σε πόλο |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας/Κεραμικό/Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Υψηλή τάση/εξωτερικό |
| Ποσότητα | 1 σύνολο + 3 μονάδες |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Χρήση | Προστασία |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A |
| Ταχύτητα ανέμου | 700Pa |
| Ποσότητα | 1 |
| Υψόμετρο | ≤3000m |