| Χρόνος φόρτισης | 0.5-20 ώρες |
|---|---|
| Πακέτο | χαρτόνι |
| Ρεύμα χρέωσης | 0-20000 ((mA) |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο / Οικιακό / Βάρκα... |
| Τύπος | Προσαρμοστής τροφοδοσίας |
| Χρώμα | Κίτρινο |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Χάλυβα |
| Τετάρτη | 12v/24v |
| Τεχνολογία | 130-250V |
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Δυναμική τάση | 12v/24v |
|---|---|
| ισχύς εισόδου | 260W |
| Αυτο-επισκευή | - Ναι, ναι. |
| Λιμάνι | Συνεχής / εναλλασσόμενος |
| ρεύμα φόρτισης | 0-10000 mA |
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
|---|---|
| Τύπος | διακόπτης κενού με ελεγκτή |
| Τύπος | GB1984-2003 |
| Κλειστή λέξη | Ηλεκτρικός Τομέας κενού |
| Ελάχιστη θερμοκρασία | -40°C |
| Τύπος μπαταρίας προσαρμογέα | μπαταρία μολύβδου, μπαταρία νερού, μπαταρία ξηράς, μπαταρία χωρίς συντήρηση |
|---|---|
| Εμφάνιση | LED/LCD |
| Δυναμική τάση | 12V |
| Τεχνολογία | 100-250V |
| Συχνότητα | 50Hz/51Hz |
| Χρόνος φόρτισης | 2-12 ώρες |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 6Α |
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| MOQ Προσαρμογής | 500 κομμάτια |
| Χρώμα | Blue+Black |
| Προδιαγραφές συσκευασίας | 205*110*60 |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 6Α |
| Βάρος | 0.38Kg |
| Τροποποιημένο | 50 κομμάτια |
| Προστασία υπερθερμοκρασίας | - Ναι, ναι. |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία μολύβδου, μπαταρία νερού, μπαταρία ξηράς, μπαταρία χωρίς συντήρηση |
|---|---|
| Φωτισμός οδηγήσεων | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | 12V 24V |
| Συχνότητα | 50HZ/57Hz |
| Ρεύμα χρέωσης | 0-10000 mA |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz |
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| Μηχανική ζωή | 10000 φορές |
| Αστέρας | 3P |
| Δυναμική τάση | 110V-250V |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τύπος | GB4706.1-2005 |
| Ρεύμα χρέωσης | 0-10000 mA |