| Υλικό | Ανοξείδωτο/πορσελάνη |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Εφαρμογή | Υπαίθρια διανομή |
| συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Υψόμετρο | ≤3000m |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Steel+Ceramic |
|---|---|
| Τύπος | GB1984-2003 |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Ποσότητα | 1 σύνολο + 3 μονάδες |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Μηχανική ζωή | 10000 φορές |
|---|---|
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Ονομασία προϊόντος | Κενός διακόπτης υψηλής τάσης |
| Τύπος | IEC62271-100 |
| Κλειδιά | Διακόπτης κυκλώματος |
| Ονομασία προϊόντος | ZW20-12 (Φ) διακόπτης φορτίων ορίου |
|---|---|
| λειτουργία | Διακόπτης δύναμης |
| Μηχανική διάρκεια ζωής | 10000 φορές |
| Εφαρμογή | Σύστημα διανομής |
| Δομή | Καθορισμένος τύπος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Steel+Ceramic |
|---|---|
| Τύπος | vacumm διακόπτης |
| Λιμάνι | Κύριος λιμένας στην Κίνα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Χρήση | Υψηλή τάση |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -45℃-40℃ |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Μικρό μέγεθος |
| Υψόμετρο | ≤3000m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος | GB/T11022-1999 |
| Χρήση | Υψηλή τάση |
|---|---|
| συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Εφαρμογή | υποσταθμός μετασχηματιστών |
| Εκτίμηση συχνότητας | 50Hz |
| Τύπος | Διακόπτης φορτίων ορίου |
|---|---|
| Τύπος | IEC62271-100 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική διανομή |
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Min.Temperature | -40°C |
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A/1250A |
| Αστέρας | 3 Πολωνοί |
| συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Υλικό | Ανοξείδωτο + Πορσελάνη |
| Τύπος | κενός διακόπτης |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A/1250A |
| Καθαρό βάρος | 180 κιλά |
| συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |