| Rated Frequency | 50Hz |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Outdoor |
| Altitude | ≤3000m |
| Wind Speed | 700Pa |
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 10000 φορές |
| Αριθμός Πολωνού | 3 Πολωνοί |
| συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Rated Voltage | 12kV |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Weight | 165kg |
| Altitude | Lower than 3000m |
| Δυναμικό μπαταρίας | 48VDC |
|---|---|
| Δυνατότητα εξόδου | 230V |
| Κατηγορία ισχύος | 5000W |
| Μέγιστη αποδοτικότητα | 93% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-55℃ |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο + Πορσελάνη |
| Ποσότητα | 2 (1 μονάδα + 1 σύνολο) |
| Χρήση | Προστασία |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Ποιότητα | Ανώτερος |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο + Χάλυβας + Κεραμικό |
| Ποσότητα | 2 (1 μονάδα + 1 σύνολο) |
| Κλειδιά | Υπαίθριος κενός διακόπτης |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| Εφαρμογή | εξωτερικά |
| Τύπος | κενός διακόπτης |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-240V |
|---|---|
| Πύργος εισόδου | 260W |
| Δυναμική τάση | 12v/24v |
| Πακέτο | χαρτόνι |
| Χρόνος φόρτισης | 0.5-20 ώρες |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A |
|---|---|
| Ποσότητα | 4 (1 σύνολο + 3 μονάδες) |
| Εφαρμογή | Υποσταθμός υψηλής τάσης |
| Υψόμετρο | ≤3000m |
| Τύπος | GB/T11022-1999 |
| Εξέλιξη φόρτισης | Κλιπ μπαταρίας |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Μεταλλικό+πλαστικό |
| Τεχνική ένταση | 12V 24V |
| ρεύμα εξόδου | 12V-20AH 24V-12AH |
| ρεύμα φόρτισης | 0-10000 mA |