| Υλικό | Ceramic+Stainless Steel+Steel |
|---|---|
| Max.Voltage | 36KV |
| Διοριστικό ρεύμα | 1000A |
| Χρήση | σπάσιμο/σύνδεση |
| Ταχύτητα ανέμου | 700Pa |
| Max.Current | 1250A |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A |
| Μέγιστη τάση | 36KV |
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Max.Temperature | 40℃ |
| Max.Voltage | 36KV |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1000A |
| Ειδικότητα | Εύκολη εγκατάσταση |
| Υψόμετρο | Μην υπερβαίνοντας 1000m |
| Θερμοκρασία | -30℃-40℃ |
| Τύπος | Εναλλακτικός διακόπτης εξωτερικού διακόπτη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εξωτερικός ηλεκτρικός υποσταθμός |
| Κλειδιά | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Ειδικότητα | Μεταφορτωτές |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1250A |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Ονομασία προϊόντος | Gw9-10 υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
| Ποσότητα | 3 uints για 1 ομάδα |
| Τύπος | GB/T311.6-2005 |
|---|---|
| Max.Temperature | 40℃ |
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1000A |
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
| Τύπος | Υπαίθριος κενός διακόπτης |
|---|---|
| Λιμάνι | Κύριος λιμένας στην Κίνα |
| Χρήση | Υπαίθρια προστασία |
| Max.Voltage | 15 kv |
| Max.Current | 1250A |
| Ονομασία προϊόντος | Διακόπτης κενού ZW32-12 |
|---|---|
| Τύπος | GB1984/GB11022 |
| Κλειδιά | Διακόπτης υψηλής τάσης τοποθετημένος σε πόλο |
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Ποσότητα | 1 σύνολο + 3 μονάδες |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο Steel+Ceramic |
| Αριθμός Πολωνών | 3 Πολωνοί |
| Ονομασία προϊόντος | Διακόπτης κενού/Διακόπτης με γάντζο |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A/1250A |
|---|---|
| Αστέρας | 3 Πολωνοί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο + Πορσελάνη |
| Ποσότητα | 2 (1 μονάδα + 1 σύνολο) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική διανομή |