| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υποσταθμός |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Max.Temperature | +40℃ |
| Ένταση σεισμού | 8Level |
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| Αριθμοί Πολωνού | 1π |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Διορισμένη τάση | 12kV-36kV |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκζου |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1000A |
| Color | Grey |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Weight | 165kg |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Keyword | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
| MOQ | 1 Group |
|---|---|
| Name | ZW20-12(F) high voltage vacuum circuit breaker |
| Application | High voltage substation |
| Trade Mode | EXW |
| Keyword | vacuum circuit breaker |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 50/50/80 |
| Χρήση | Σπάσιμο ή σύνδεση |
| Πρότυπο προϊόντος | GW9-10/1000A |
| Εμπορικοί όροι | Εξαγωγές |
| Quantity | 1group (1set+3 units) |
|---|---|
| Quality | High |
| Frequency | 50Hz |
| Application | High voltage substation |
| Temperature | -40℃-70℃ |
| Υλικό | Ανοξείδωτο Steel+Ceramic |
|---|---|
| Τάση Ratin γ | 12 kV |
| Εφαρμογή | Κύκλωμα-σπάσιμο υπό κενό |
| συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Εκτίμηση συχνότητας | 50Hz |
| Ονομασία | ZW32-12(F) Διακόπτης κυκλώματος τοποθετημένος σε πόλο |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας/Κεραμικό/Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Υψηλή τάση/εξωτερικό |
| Ποσότητα | 1 σύνολο + 3 μονάδες |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Keywords | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Packaging | Export wooden case packing |
| Material | Stainless Steel+Porcelain+Steel |
| Quantity | 1set+3units |
| Usage | Protection |