| Θερμοκρασία | -40℃~+40℃ |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Λειτουργία | υπερφόρτωση |
| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
| Αριθμός Πολωνού | 1π |
| Κλειδιά | Διακόπτης κυκλώματος τοποθετημένος σε πόλο |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβας/πορσελάνη/ανοξείδωτο |
| Τύπος | GB/T11022-1999 |
| Ποσότητα | 1 σύνολο + 3 μονάδες |
| Ταχύτητα ανέμου | 700Pa |
| Υλικό | Πορσελάνη/χάλυβας |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Διορισμένη τάση | 12kV-36kV |
| Μέγιστη θερμοκρασία | + 40℃ |
| Υλικό | Ceramic+steel+Stainless χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | γκρι |
| Τύπος | GB/T 311.6-2005 |
| Διορισμένη τάση | 630A |
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1250A |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Υλικό | Πορσελάνη/ανοξείδωτο/χάλυβας |
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
| Υλικό | Ανοξείδωτο + Κεραμικό + Χάλυβας |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| Pac50Hzkage | Export wooden case packing |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -30℃~+40℃ |
| Ένταση σεισμού | 7 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 80 |
| Διορισμένη τάση | 12kV-36kV |
| Χρήση | Για Προστασία |
| Ονομασία προϊόντος | Εναέριος Ηλεκτρικός Απομονωτής |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A+630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο + Χάλυβας + Κεραμικό |
| Κλειστή λέξη | Αυτόματος διακόπτης κενού εξωτερικού χώρου/Διακόπτης αποσύνδεσης εναέριου χώρου |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Λιμάνι | Κύριος λιμένας στην Κίνα |
| Χρώμα | γκρι |
|---|---|
| Τρέχων | 630A~1250A |
| Τετάρτη | 12kV ~ 36kV |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |