| Κλειστή λέξη | Ηλεκτρικός μονωτής υψηλής τάσης |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1000A |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υπαίθριος ηλεκτρικός μονωτής υψηλής τάσης |
| Εμπορικοί όροι | Εξαγωγές |
| Υλικό | Πορσελάνη/χάλυβας/ανοξείδωτο |
| Διορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Κλειστή λέξη | Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εναέρια ηλεκτροφόρα καλώδια |
| Τροποποιημένο | 1group |
| Χρήση | Προστασία |
| Θερμοκρασία | -40℃~+40℃ |
| Χρώμα | γκρι |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Συσκευή | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρικός μονωτήρας υψηλής τάσης |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο + Πορσελάνη + Χάλυβας |
| Ποσότητα | 2 (1 μονάδα + 1 σύνολο) |
| Χρήση | Προστασία |
| Κλειδιά | Κενός διακόπτης υψηλής τάσης |
| Ονομασία προϊόντος | Gw9-10 ηλεκτρικός μονωτής υψηλής τάσης |
|---|---|
| Χρήση | Σπάσιμο/έλεγχος |
| ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
| Μηχανικός χρόνος | 50 |
| Μέγιστο ρεύμα | 1250A |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | GW9 οι σειρές υπαίθριες αποσυνδέουν το διακόπτη |
| παράθεση | Διακόπτες κυκλωμάτων κενού υψηλής τάσης |
| Χρήση | Διακοπή ρεύματος |
| Max.Temperature | 40℃ |
| Μηχανική ζωή | 50 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση | 36KV |
| Εμπορικοί όροι | Εξαγωγές |
| Ποσότητα | 3 μονάδες για 1 σύνολο |
| Χρώμα | γκρι |
| Ονομασία προϊόντος | Gw9-10 διακόπτης μονωτών υψηλής τάσης |
|---|---|
| Χρήση | Προστασία ή έλεγχος |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο διανομής |
| Ειδικότητα | Φορητός/Μικρός χώρος |
| Τύπος | GB/T 11022-2011 |
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκζου |