| Υλικό | Κεραμικός/χάλυβας/ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τετάρτη | 12 kV-36kV |
| Mechanical Times | 50/50/80 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1000A |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1250A |
|---|---|
| Τύπος | Πρότυπο νέου τύπου gw9-10 |
| Τετάρτη | 12 kV/24kV/36kV |
| Mechanical Times | 80 |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1250A |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 80 |
| Μέγιστη τάση | 36KV |
| Υλικό | Κεραμικός/χάλυβας/ανοξείδωτο |
| Κλειδιά | Υπαίθριο Hookstick |
| Χρώμα | γκρι |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Λειτουργία | υπερφόρτωση |
| Ποσότητα | 3 uints για 1 σύνολο |
| Κλειστή λέξη | Hookstick |
| Υλικό | Steel+Stainless steel+Ceramic |
|---|---|
| Τύπος | GB1985-2014 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Ποσότητα | 3units |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 10000 φορές (50/80) φορές |
| Τροποποιημένο | 1unit+1set |
| Χρήση | Προστασία |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A-1250A |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Λειτουργία | υπερφόρτωση |
| Εφαρμογή | Σύστημα διανομής/υποσταθμός/υπαίθριος |
| Τροποποιημένο | 1group |
|---|---|
| Συσκευή | Δαστική θήκη |
| Υλικό | Χάλυβας/πορσελάνη |
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
| Κλειστή λέξη | Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη |
| Κλειστή λέξη | Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υποσταθμός μετάδοσης δύναμης |
| Χρήση | σπάσιμο/σύνδεση |
| Υψόμετρο | 1250A |
| Υλικό | να μην υπερβεί 1000m |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Λειτουργία | Σπάσιμο |
| Ποσότητα | 3 uints για 1 ομάδα |
| Κλειστή λέξη | Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικό σύστημα |