| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
|---|---|
| Τύπος | ΜΒ 1985-2014 |
| Κλειστή λέξη | Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη |
| Χρώμα | γκρι |
| Πακέτο | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη/χάλυβας |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Μέγιστο ρεύμα | 1250A |
| Συσκευή | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Μέγιστη τάση | 36KV |
| Χρήση | Υψηλή τάση |
| Τύπος προϊόντος | Διακόπτης Hookstick |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1250A |
|---|---|
| Τύπος | Διακόπτης αποζεύκτη |
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
| Μηχανική ζωή | 80 |
| Χρήση | Προστασία |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1000A |
| Κατηγορία τάσης | 12kV-36kV |
| Ταχύτητα ανέμου | <700 Pa=""> |
| Εκτίμηση συχνότητας | 50/60Hz |
| Max.Voltage | 36KV |
|---|---|
| Max.Current | 1250A |
| Ρεύμα που εκτιμάται | 630A |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Λειτουργία | Με το χέρι/αυτόματα |
| Σχήμα | GW9-10/1000A |
| Max.Voltage | 36KV |
| Χρήση | Σπάσιμο/έλεγχος |
| Τύπος | ΜΒ 1985-2014 |
|---|---|
| παράθεση | Υπαίθριος κενός διακόπτης |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| πακέτο | Γεμάτη ξύλινη θήκη |
| Τύπος | GB/T 11022-2011 |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
| παράθεση | Κενός διακόπτης υψηλής τάσης |
| Ποσότητα | 3 uints για 1 σύνολο |
| Κλειστή λέξη | Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1000A |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Εμπορικοί όροι | Εξαγωγές |
| Τροποποιημένο | 3 μονάδες για 1 σύνολο |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |