| Κλειστή λέξη | Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα ανανεώσιμης ενέργειας |
| Τύπος | GB/T 11022-2011 |
| Τροποποιημένο | 1group |
| Υλικό | Πορσελάνη/ανοξείδωτο/χάλυβας |
| Αριθμό μοντέλου | GW9-10 |
|---|---|
| Κλειδιά | Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη |
| Ποσότητα | 1Group (3units) |
| Τύπος | GB1985-2014 |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Τρέχων | 630A-1250A |
|---|---|
| Τύπος | Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης |
| Τετάρτη | 12kV-36kV |
| Εφαρμογή | Σύστημα εξωτερικής διανομής |
| Ποσότητα | 3 uints για 1 ομάδα |
| Ονομασία του προϊόντος | Gw9-10 διακόπτης μονωτών υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριος διακόπτης hookstick |
| Κλειδιά | Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης |
| Υλικό | Ceramic+steel+Stainless χάλυβας |
| Ποσότητα | 3 μονάδες (1 σύνολο) |
| Χρώμα | γκρι |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A |
| λειτουργία | σπάσιμο/σύνδεση |
| Ποσότητα | 3 uints για 1 σύνολο |
| Κλειστή λέξη | Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης |
| Max.Current | 1250A |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριος διακόπτης hookstick |
| Μέγιστη τάση | 36KV |
| Κλειδιά | Διακόπτης disconnector HV |
| Υλικό | Ceramic+Steel |
| Θερμοκρασία | -30℃-40℃ |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 80 |
| Μέγιστη τάση | 36KV |
| Χρήση | Προστασία |
| WindSpeed | 700Pa |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά συστήματα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | GW9-10/1250A |
| Χρήση | Για το σπάσιμο |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Ονομασία του προϊόντος | Διακόπτης Hookstick |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1250A |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Διορισμένη τάση | 12 kV-36kV |
| Μηχανική ζωή | 80 |
| Κλειδιά | Διακόπτης disconnector HV |