| Υλικό | Πορσελάνη/χάλυβας/ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα | γκρι |
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
| παράθεση | Κενός διακόπτης υψηλής τάσης |
| Τύπος | ΜΒ 1985-2014 |
| Υλικό | Porcelain+Steel |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| Μηχανική ζωή | 50/50/80 |
| Λιμάνι | Κύριος λιμένας στην Κίνα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική διανομή υψηλής τάσης |
| Υλικό | Ανοξείδωτο + Κεραμικό + Χάλυβας |
|---|---|
| Δομή | Καθορισμένος τύπος |
| Τύπος | IEC62271-100 |
| Mechanical Times | 10000 |
| Χρήση | Υψηλή τάση |
| Τύπος | GB1984-2003/GB1985-2014 |
|---|---|
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
| παράθεση | GW9 υπαίθριος διακόπτης disconnector σειράς |
| Χρήση | Προστασία |
| Χρώμα | γκρι |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Ονομασία του προϊόντος | Διακόπτης Hookstick |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Εφαρμογή | Εναέρια ηλεκτροφόρα καλώδια |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
| Χρώμα | γκρι |
| Αριθμοί Πολωνού | 1π |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
|---|---|
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
| Πακέτο | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης εξαγωγής |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικό σύστημα |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1250A |
|---|---|
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Χρήση | Για την προστασία ή τον έλεγχο |
| Κλειστή λέξη | Η υψηλή τάση αποσυνδέει το διακόπτη |
| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
| παράθεση | Κενοί διακόπτες |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριος διακόπτης hookstick diconnect |
| Τετάρτη | 12~36kV |
| Κλειδιά | Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης |
| Θερμοκρασία | -40℃~+40℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1250A |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Χρησιμοποιημένος αποσυνδέστε το διακόπτη |
| παράθεση | Κενοί διακόπτες |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ποσότητα | 3 μονάδες (1 σύνολο) |