| Τύπος | Διακόπτης γάντζο υψηλής τάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
| Κλειδιά | Κάθετος διακόπτης διακοπής |
| Ειδικότητα | Μικρό διάστημα |
| Μέγιστο ρεύμα | 1250A |
| Τρέχων | 1250A |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 12 kV |
| Κλειδιά | Ηλεκτρικός μονωτήρας υψηλής τάσης |
| Υλικό | Ceramic+Steel |
| Χρήση | Προστασία |
| Max.Current | 1250A |
|---|---|
| Μέγιστη τάση | 36KV |
| Χρήση | Για την αποσύνδεση και την απομόνωση |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Εγκατάσταση | Καθορισμένο |
| Υψόμετρο | Μην υπερβαίνοντας 1000m |
|---|---|
| Ειδικότητα | Μεταφορτωτές |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος υψηλής τάσης |
| Max.Current | 1250A |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A-1250A |
|---|---|
| Τύπος | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Διορισμένη τάση | 12kV/36kV |
| Εφαρμογή | Σύστημα διανομής |
| Μηχανική ζωή | 50/50/80 |
| Τύπος | ΜΒ 1985-2014 |
|---|---|
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
| Τροποποιημένο | 1group |
| Trade Mode | Εξαγωγές |
| Δείγμα | Ελεύθερος μετά από τη διαταγή |
| Υλικό | Ceramic+Steel |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
| Τύπος | Υπαίθριος διακόπτης μονωτών υψηλής τάσης |
| Χρώμα | γκρι |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Τύπος | Διακόπτης απομόνωσης υψηλής τάσης |
| Συσκευή | Δαστική θήκη |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
|---|---|
| Ένταση σεισμού | επίπεδο 8 |
| Θερμοκρασία | -40℃~40℃ |
| Ταχύτητα ανέμου | 700Pa |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1000A |
| Τροποποιημένο | 1group |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A |
| Μηχανικός χρόνος | 50 |
| Λιμάνι | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
| Συσκευή | Δαστική θήκη |