| Τρέχων | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Τετάρτη | 12 kV-36kV |
| Κλειδιά | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Υλικό | Κεραμικός/χάλυβας |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A/1000A/1250A |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -30℃~+40℃ |
| Δυναμική τάση | 12 kV |
| Λειτουργία | Έλεγχος απομόνωσης |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Υλικό | Κεραμικά |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 12kV-36kV |
| Περιβάλλον εγκατάστασης | Εξωτερικά |
| Χρήση | Σπάσιμο |
| Τύπος προϊόντος | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 630A |
| Αστέρας | 1π |
| Μηχανική ζωή | 50 |
| Τρέχων | 630A~1250A |
|---|---|
| Τετάρτη | 12kV ~ 36kV |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Μηχανικός χρόνος | 50~80times |
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| παράθεση | Gw9-10 διακόπτης μονωτών υψηλής τάσης |
|---|---|
| Υλικό | Μονωτής/ανοξείδωτο/χάλυβας πορσελάνης |
| Χρήση | Προστασία |
| Διορισμένη τάση | 12 kV |
| Κλειδιά | Υπαίθριος κενός διακόπτης μονωτών διακοπτών/υψηλής τάσης |
| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 630A |
| Ταχύτητα ανέμου | 700Pa |
| Κλειστή λέξη | Υπαίθριος διακόπτης Disconntor |
| Συσκευή | Δαστική θήκη |
| Μέγιστο ρεύμα | 1250A |
|---|---|
| Υψόμετρο | ≤ 1000m |
| Μέγιστη τάση | 36KV |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κλειδιά | Υπαίθριος διακόπτης Disconnector |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1000A |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Διακόπτης Hookstick |
| Εμπορικοί όροι | Εξαγωγές |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τύπος | Τα γενικά έξοδα υψηλής τάσης αποσυνδέουν το διακόπτη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εξωτερικά |
| Κλειδιά | Διακόπτης Hookstick |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1250A |
| Υλικό | Πορσελάνη/ανοξείδωτο/χάλυβας |